KOCHAJ! I POKAŻ ŻE KOCHASZ!

LUBISZ! POKAŻ ŻE LUBISZ!

CZUJESZ! POKAŻ ŻE CZUJESZ!

 

 Wyślij tą stronkę do wszystkich

osób, których nie chciałbyś zapomnieć i nie zapomnij również o tej, która Ci je wysłała.

 

 

 

PAMIĘTAJ ŻE JEŚLI OGLĄDASZ TĄ STRONKĘ - OZNACZA TO ŻE KTOŚ NIE BYŁ PONURAK I WYSŁAŁ CI JĄ! ZRÓB TAK SAMO!

 

TO NIE ŻADEN ŁAŃCUSZEK WIĘC NIE ZOSTANIESZ OSKARŻONY O PRZYSYŁANIE "ŚMIECI" - STRONĘ PRZESYŁASZ Z WŁASNEJ DOBREJ WOLI I CHĘCI ZROBIENIA PRZYJEMNOŚCI INNYM!

 

 

Nawet najlepsi przyjaciele mogą nas czasem zranić i trzeba im to wybaczać.

 

Jeśli to czytasz możesz czuć się potrzebnym, wartościowym, wyjątkowym człowiekiem.

Ktoś poświęcił czas i myślał o Tobie wysyłając Ci adres tej strony.

Nie jesteś SAM! Masz szczęście mając przyjaciół!

Życie kryje przed nami wiele tajemnic - zrób niespodziewaną niespodziankę swoim znajomym.

Podaruj im adres tej stronki :) SZCZĘŚCIE podczas oglądania GWARANTOWANE!

Tak jak Ty - czytając ten tekst myślisz o osobie która Ci go wysłała, tak każdy inny będzie myśleć o Tobie!

 

SPEŁNIJ SWOJE UKRYTE ŻYCZENIA I PRAGNIENIA!

 

 

A teraz pomyśl życzenie, które jest Ci potrzebne do pełni szczęścia swojego życia :)

 

 

 

 

 

1...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Księga Gości:

-Zobacz wpisy

-Dodaj wpis

 

 

2...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5!!!!!

 

 

BUM!

 

 

 

 

 

 

ŻYCZENIE SPEŁNI SIĘ JEŚLI WYŚLESZ STRONKĘ:

DO: tylu osób ile podpowiada Ci serce!

 

 

PAMIĘTAJ ŻE JEŚLI OGLĄDASZ TĄ STRONKĘ - OZNACZA TO ŻE KTOŚ NIE BYŁ PONURAK I WYSŁAŁ CI JĄ! ZRÓB TAK SAMO!

 

TO NIE ŻADEN ŁAŃCUSZEK WIĘC NIE ZOSTANIESZ OSKARŻONY O PRZYSYŁANIE "ŚMIECI" - STRONĘ PRZESYŁASZ Z WŁASNEJ DOBREJ WOLI I CHĘCI ZROBIENIA PRZYJEMNOŚCI INNYM!

 

 

 

 

 Będziesz miał WIELKIE SZCZĘŚCIE!!! - Życzenie spełni się na 100% :) :) :)

TRZYMAMY KCIUKI!

 

 

 

 -PODAJ DALEJ :)

POWODZENIA

 

www.SZCZESCIE.1k.pl

 

Nie zapominajmy że największym szczęściem jest przyjaźń:

Świątynię przyjaźni trzeba wznosić nieustannie. Upada ona i rozbija się na kawałki, jeśli każdego poranka nie rozpoczyna się pracy na nowo. Za każdym razem, gdy wstaje słońce, trzeba darzyć przyjaciela nową miłością, patrzeć na niego ze świeżą uwagą, przebaczać mu z nową wyrozumiałością. Aby dotrzymać mu kroku, trzeba się przemieniać, należy otworzyć okna duszy, by powiew wiatru usunął kurz utartych przyzwyczajeń.

 

Stracić dobrego przyjaciela, to równoznaczne z utratą własnego życia.

 

Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był. Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak Ci nie uwierzą.
 

Zamiast kochać wrogów, traktuj nieco lepiej swoich przyjaciół.

 

Nie pozwól, aby mała różnica zdań zniszczyła wielką przyjaźń. Nawet najlepsi przyjaciele mogą nas czasem zranić i trzeba im to wybaczać.
 

Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.

 

Przyjaciel - to zdumiewający dar, drogocenny klejnot, ty i ja możemy pomagać słońcu, aby wschodziło każdego poranka. Ludzie lubią dostawać listy od przyjaciół bez względu na ich długość i temat.

12 SPOSOBÓW NA SZCZĘŚCIE

Jeśli często czujesz się nieszczęśliwym, niezadowolonym ze wszystkiego człowiekiem  być może po prostu nie umiesz cieszyć się życiem. Spróbuj więc się tego nauczyć.

 • Pamiętaj o przyjemnościach

Spisz dziesięć poważnych i mniej poważnych rzeczy, które mogą sprawić ci radość w ciągu dnia, np. spacer w parku, upieczenie ciasta, wizyta u fryzjera, rozmowa z przyjaciółką, odpoczynek. Potem postaraj się zrealizować przynamniej połowę z nich. Doceniaj każdą szczęśliwą chwilę, którą los cię obdarzy - uścisk dzieci, buziak od męża czy dobry film.

 • Zadbaj o swoje zdrowie

Prawidłowe odżywianie i gimnastyka pozwolą ci utrzymać kondycję fizyczną i psychiczną. Nie zapominaj, że ruch jest znakomitym lekarstwem na stres i przygnębienie - więc biegaj, pływaj, spaceruj. Rób wszystko, co lubisz, ale nie spędzaj życia na kanapie. Zdrowe i sprawne ciało to warunek dobrego samopoczucia.

 • Bądź z siebie zadowolona

Nawet w trudnych chwilach zachowuj pogodę ducha i nie zapominaj o uśmiechu. Staraj się nie poddawać chandrom i złym nastrojom. Przekonasz się wtedy, że będą cię o wiele rzadziej nawiedzały.

 • Pielęgnuj przyjaźnie

Nie żałuj czasu dla swoich bliskich i przyjaciół - rozmawiaj z nimi, słuchaj ich i śmiej się razem z nimi. Ludzie, którzy mają jednego serdecznego przyjaciela, są szczęśliwsi od tych z dużym gronem dalekich znajomych.

 • Dobrze się wysypiaj

Gdy sypiasz za mało, stale czujesz się zmęczona i rozdrażniona. Chodź więc do łóżka na tyle wcześnie, byś rano była rześka i wypoczęta. Jeśli masz problemy z zasypianiem, zamiast zażywać tabletki, weź ciepłą kąpiel, wypij szklankę mleka, obejrzyj dobrą komedię lub po prostu wyjdź na spacer. To cię odpręży i uspokoi.

 • Nie wpadaj w przygnębienie

Nie zawsze wszystko może się w życiu układać po twojej myśli, ale to nie powód, byś w trudnej chwili zadręczała się przypominaniem przeżytych porażek. Nie kuś też losu myśleniem, że "pewnie i jutro nic mi się nie uda". Powiedz sobie raczej, że trudne chwile przeminą i znów wszystko będzie dobrze.

 • Pracuj metodą małych kroczków

Ani praca zawodowa, ani ta w domu nie może cię przytłaczać. Zabierając się do niej, nie myśl o tym, ile musisz zrobić, by np. doprowadzić ogród do porządku, uszyć spodnie czy nauczyć uczniów tabliczki mnożenia. Podziel pracę na małe "segmenty" i koncentruj się nad ich wykonaniem, nie zaprzątając sobie głowy całością. Pamiętaj, żeby każdego dnia posunąć się choć krok do przodu w swojej pracy.

 • Znajdź czas tylko dla siebie

Nawet jeśli twój program dnia jest bardzo napięty, znajdź choć kilkanaście minut na relaks. Rób wtedy to, co sprawia ci największą przyjemność. Poczytaj książkę, przejrzyj rodzinne zdjęcia, posiedź w ogrodzie, poplotkuj z koleżanką przez telefon, postaraj się zapomnieć o kłopotach.. Zachowuj się tak, jakby na ten czas cały świat przestał istnieć.

 • Szukaj powodów do radości

Wypatruj dobrych chwil w życiu, nie narzekaj na pogodę, ciesz się każdą drobnostką i wykorzystuj każdy pretekst, by się pośmiać. Traktuj dobre samopoczucie jako sposób na życie. Jeśli uwierzysz, że życie może być piękne i satysfakcjonujące - takie się stanie.

 • Okazuj sympatię innym

Radość jest zaraźliwa. Dziel się więc z nią z innymi ludźmi, nie szczędź im słów miłości i uznania, często się uśmiechaj. bądź serdeczna. Spróbuj, a szybko przekonasz się, o ile łatwiej i szczęśliwiej będzie ci się żyło.

 • Bądź dobry dla samego siebie

Traktuj samego siebie tak, jak najlepszego przyjaciela - od czasu do czasu spełnij swój kaprys, nie odmawiaj też sobie drobnych przyjemności. Ciesz się nawet z najmniejszego swojego sukcesu. Przecież zasługujesz na to!

 • Walcz z bezczynnością

Nie spędzaj wolnego czasu tylko na oglądaniu telewizji i rozmowach przez telefon. Wymyślaj sobie zajęcia, które byłyby odskocznią od pracy zawodowej lub domowych obowiązków. Szyj, maluj obrazy (lub parkan!), gotuj, pracuj społecznie. Najważniejsze, żebyś miał ochotę na to, co robisz. Powinieneś mieć z tego także satysfakcję.

 

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ LISTY OSÓB KTÓRE CHCĄ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE OD NAS! - PLOTKI, NOWOŚCI NA STRONIE I INNE CIEKAWE SPRAWKI:  - WYSTARCZY ŻE PODASZ SWOJEGO MAILA I KLIKNIESZ WYŚLIJ...

DARMOWA LISTA NOWOŚCI!

Z chęcią będziemy Cię informować o nowych stronkach, lub najnowszych wydarzeniach. Wystarczy że podasz adres e-mail i go aktywujesz.

 

TO NIC NIE KOSZTUJE!

Bądź zawsze na bieżąco z nowościami i zadziw swoich znajomych!

Podaj adres e-mail:

Zapisz się

Wypisz się

 

 

 

Zostań honorowym DAWCĄ SZCZĘŚCIA i WYSYŁAJ STRONKĘ DO WOLI :)

 

 

 

 

 

 

DZIEX ZA OGLĄDNIĘCIE STRONKI! :) :) :)

PODAJ TĄ STRONKĘ DALEJ

- NIECH INNI TEŻ SIĘ NACIESZĄ :)

 

 

www.szczescie.1k.pl

 

Do wszystkich - im więcej tym lepiej :)

Życzymy szczęścia i pozdrawiamy :)

 

PAMIĘTAJ ŻE JEŚLI OGLĄDASZ TĄ STRONKĘ - OZNACZA TO ŻE KTOŚ NIE BYŁ PONURAK I WYSŁAŁ CI JĄ! ZRÓB TAK SAMO!

 

TO NIE ŻADEN ŁAŃCUSZEK WIĘC NIE ZOSTANIESZ OSKARŻONY O PRZYSYŁANIE "ŚMIECI" - STRONĘ PRZESYŁASZ Z WŁASNEJ DOBREJ WOLI I CHĘCI ZROBIENIA PRZYJEMNOŚCI INNYM!

 

 

 

 

Najlepsze aliasy za darmo: www.1k.pl aliasy domeny <- miejsce gdzie założysz przekierowanie na swoją stornkę :)